Liukso klasės kambarys su VAIZDU Į JŪRĄ

Didelis ir erdvus kambarys su aiškiai atskirtomis miegamojo ir poilsio zonomis. Poilsio zonoje yra sofa, foteliai, kavos staliukas, plazminis TV. Pro visą sieną užimantį langą atsiveria nepakartojami vaizdai į Klaipėdos uostą ir Baltijos jūrą, o kampiniuose Liuksuose atsiveria panoraminis Klaipėdos miesto vaizdas.

Kambaryje yra: minibaras, nemokamas seifas, didelė drabužinė, telefonas, chalatai, didelis rašomasis stalas, nemokamas bevielis internetas. Visi vonios kambariai yra su voniomis, plaukų džiovintuvais.

Šie kambariai taip pat tinka ir šeimoms su vaikais.

Čia galima gyventi net 4-iems asmenims, nes kambaryje yra pakankamai vietos pastatyti net 2 papildomas lovas.

Kaina: 87€/Day

Liukso klasės kambarys su JACUZZI

Jaukus ir šiltas kambarys su tamsaus medžio baldais ir interjere vyraujančiais kreminės spalvos akcentais.

Vonios kambaryje puikuojasi didelė jacuzzi vonia su langu į miegamąjį. Šie kambariai itin mėgstami dailiosios lyties atstovių ir mūsų ilgalaikių svečių. Kambaryje juntamas tikras namų jaukumas.

Kambaryje yra: minibaras, nemokamas seifas, chalatai, erdvi drabužinė, plaukų džiovintuvas, patogus darbo stalas ir bevielis nemokamas internetas, odinė sofa, kavos staliukas, TV.

Kaina: 87€/Day

Standartas su VAIZDU Į JŪRĄ

Didžiausias šio kambario privalumas - langas per visą kambario sieną, pro kurį galite grožėtis vaizdais į Kuršių Marias, Neringos juostą ir nuolat vandens spalvą keičiančią jūrą.

Šie kambariai yra K-centre ir prasideda nuo 6-ojo aukšto, todėl nėra kitų pastatų, kurie užstotų vaizdą. kambariai yra moderniai įrengti, vyrauja kavos atspalviai. Kambaryje esanti pakopa dalina kambarį į dvi erdves: miegamąją ir poilsio vietą su sofa ir kavos staliuku.

Šiuose kambariuose taip pat yra: plokščiaekraniai TV, nemokamas seifas, minibaras. Darbinei popietei yra darbo stalas su greitaeigiu nemokamu bevieliu internetu. Vonios kambariai gali būti su dušu arba vonia.Vonios kambaryje rasite plaukų džiovintuvą ir vonios/higienos priemones (muilas, plaukų ir kūno šampūnas).

Kaina: 71€/Day

3 kambarių ŠEIMYNINIAI APARTAMENTAI

Šeimoms su vaikais idealiai tiks šeimyniniai apartamentai iš dviejų miegamųjų ir svetainės kambario.

Pirmasis miegamasis yra su viena dvigule lova, antrasis miegamasis skirtas vaikams su dvejomis viengulėmis lovomis. Svetainės kambarys apstatytas minkštais odiniais baldais. Miegamuosius jungiančiame koridoriuje įrengta erdvi drabužinė. Prie miegamųjų irengti atskiri vonios kambariai, kurių vienas yra su dušu, kitas su vonia. Šiuose apartamentuose yra dveji minibarai, dveji televizoriai: svetainėje ir vaikų kambaryje, plaukų džiovintuvai vonios kambariuose.

Kaina: 120€/Day

Ekonominis kambarys

Paprasti ekonominiai kambariai įrengti pagrindiniame viešbučio korpuse, 3-8-ame aukštuose. Vieni šių kambarių yra su viena dvigule lova, kiti su dvejomis atskiromis viengulėmis lovomis.

Tai ekonominis variantas, ieškantiems patrauklesnės kainos už kambarį. Kambariuose įrengtas rašomasis stalas, minibaras, greitos spartos internetas, TV, telefonas. Vonios kambariuose rasite plaukų džiovintuvą, vonios higienos priemones (muilas, plaukų ir kūno šampūnas). Taip pat, svečiai gali pasinaudoti nemokamu bevieliu internetu.

Kaina: 40€/Day

Apartamentai

Viešbutyje yra įrengti dveji apartamentai. Vieni apartamentai užimą visą pagrindinio pastato 9-ąjį aukštą. Kiti apartamentai užima visą 10-ąjį aukštą. Viešbučio liftas svečius, gyvenančius apartamentuose, kelia tik su kambario raktais. Negyvenantis asmuo negali patekti į šiuos aukštus.

2 kambarius su: miegamuoju ir svetainės, vonios kambariu.

ARBA:

3 kambarius: 2 miegamuosius ir svetainės kambarį. Vonioje įrengta 6-ių vietų jacuzzi. Svetainės kambarys apstatytas raudono medžio baldais, vyšninės spalvos odiniais minkštais baldais. Svetainėje yra kampinis kambarys, pro kurio visus 4 langus matyti graži miesto panorama iš įvairių pusių. Nuotraukose matote būtent šiuos apartamentus.

Kaina: 140€/Day